وین رام

ریکاوری مود قسمتی مجزا از سیستم عامل اندروید است و زمانی استفاده میشود که دیوایس اندرویدی شما نیاز به تعمیر و یا بازیابی داشته باشد و شامل موارد زیر میباشد :

RECOVERY MODE

 

RECOVERY MODE

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

یکی از تغییرات مهم در صفحه‌ی اپلیکیشن‌ها، امکان بزرگ‌کردن فولدرها است و احتمالاً برای کاربرانی که به دسته‌بندی اپ‌ها اهمیت می‌دهند قابلیت جالب و پر کاربردی خواهد بود. برای بزرگ کردن هر فولدر، صرفاً باید انگشتتان را روی آن نگه دارید و از منویی که ظاهر می‌شود، گزینه‌ی Enlarge را انتخاب کنید. برای کوچک کردن فولدر هم باید همین روند را با گزینه‌ی Shrink انجام دهید. فولدرهای بزرگ، آیکون حداکثر ۶ اپلیکیشن را به‌صورت قابل انتخاب به کاربر نشان می‌دهند؛ سایر اپ‌ها به صورت پنهان پشت آخرین اپلیکیشن لیست قرار می‌گیرند و برای دسترسی به آن‌ها باید رویشان تپ کنید.


یکی از بزرگ‌ترین تغییرات نسخه‌ی جدید EMUI در بخش کنترل پنل دیده می‌شود. برخلاف نسخه‌ی قبل، منوی نوتیفیکیشن‌ها از تنظیمات سریع جدا شده است؛ در صورتی که از سمت راست نوار بالای صفحه، به سمت پایین سوایپ کنید، کنترل پنل دردسترس قرار می‌گیرد و در صورتی که همین کار را از سمت چپ انجام دهید، بخش نوتیفیکیشن‌ها را خواهید دید. به‌علاوه، کنترل پنل از نظر طراحی نیز دستخوش تغییرات بزرگی شده است و دیگر با شمایل ساده و مشابه چیزی که در One UI سامسونگ به آن عادت کرده‌ایم، به کاربر ارائه نمی‌شود. در واقع نسخه‌ی جدید از سیستم بلوکی مشابه iOS یا MIUI شیائومی استفاده می‌کند و گزینه‌هایی مثل وای‌فای، بلوتوث و موزیک پلیر در بلوک‌های جداگانه دراختیار قرار می‌گیرد.