وین رام

آموزش نصب رام ، فلش ، آپدیت گوشی های هواوی


 

قبل از نصب رام از موارد زیر اطلاع داشته باشید : 

آموزش نصب رام هواوی ( اندروید ۴ ، ۵ ، ۶ )


 

برای نصب رام های هواوی چندین روش وجود دارید که برای هر کدام از این روش های ابتدا باید داخل مموری کارت پوشه dload که حاوی update.zip یا update.app هست را داشته باشید و مموری را داخل گوشی قرار بدید . ( در صورتی که رامی که دانلود کردید پوشه dload را نداشت خودتان می توانید این پوشه را ایجاد کنید و فایل مربوطه را به داخل این پوشه انتقال بدید )

 

 

​روش 1 (Local Update) : هنگامی که گوشی شما روشن هست و به تنظیمات آن دسترسی داشته باشید می توانید از طریق مسیر های زیر اقدام به آپدیت گوشی خود کنید البته توجه داشته باشید در بعضی گوشی ها مسیر آپدیت تفاوت جزئی دارد .


مسیر ها :

 

Settings -> About Phone -> System Update -> Local Update -> Confirm -> Upgrade

Settings -> System Updates -> SD Card Upgrade -> Confirm -> Upgrade

Settings -> Updater -> Menu -> Local Update

 

 

روش 2 (Project Menu) : این روش برای مدل های جدید تر هواوی (مدل های 2015 و جدیدتر) استفاده می شود برای انجام این روش شما می توانید کد

*#*#2846579#*#* شماره گیری کنید و سپس گزینه Software Upgrade را انتخاب کنید و بعد گزینه SD Card Upgrade رو انتخاب کنید و اقدام به نصب رام کنید .

 

 

 

روش 1 (سه دکمه) : بعد از انتقال پوشه dload حاوی فایل رام به مموری کارت و قرار دادن آن در گوشی ، کافیست گوشی را خاموش کرده و سه دکمه

ولوم بالا + ولوم پایین + پاور را به صورت همزمان نگه دارید تا مرحله نصب رام آغاز شود و در پایان باید عبارت Update Success یا Update Complete برای شما نمایش داده شود . ( با توجه به مدل گوشی محیط نصب رام متفاوت خواهد بود )


نکته : ( به جای خاموش کردن گوشی می توانید در صورت امکان باتری را خارج کرده و مجدد در جای خود قرار بدید )